2017/05/27 Agrocentrum - strona główna Mapa strony Agrocentrum kontakt e-mail
Agrocentrum producent pasz Producent pasz Agrocentrum Agrocentrum Pasze i mieszanki Agrocentrum Pasze Agrocentrum Agromobil Wiadomosci rolnicze

Menu

reklama

Agra Zambrów

Polecamy

Pogoda

Reklama

rzetelna firma

Przedstawiciele bydło i trzoda chlewna woj. podlaskie

Strona główna » Przedstawiciele » Przedstawiciele bydło i trzoda chlewna woj. podlaskie

Dyrektor dzialu: Czeslaw Szlagowski

tel: 603-680-438
c.szlagowski@agrocentrum.pl


Produkt Menadzer ds. Bydla

mgr inz. Piotr Zaczek
Z-ca Dyrektora ds. Doradztwa i Sprzedazy

tel. +48 609 902 566
e-mail: p.zaczek@agrocentrum.pl

Daniel Marchelewski

Dyrektor Regionalny

tel.: +48 693 457 561
e-mail: d.marchelewski@agrocentrum.pl

lek. wet. Darek Kiński

Doradca ds. żywienia bydła
Województwo podlaskie: powiat koleński (gmina Turośl),powiat łomżyński (Gminy: Miastkowo, Nowogród, Zbójna).
Województwo warmińsko-mazurskie: powiaty: giżycki, mrągowski, piski, szczycieński, węgorzewski.
tel.: +48 885 853 097
e-mail : d.kinski@agrocentrum.pl

Danuta Twarowska

Konsultant ds. żywienia
Województwo podlaskie: powiat koleński (bez Gminy Turośl)
Województwo podlaskie: powiat łomżyński; gminy: Piątnica, Wizna, Jedwabne, Przytuły
Tel.: +48  609 902 557
e-mail: d.twarowska@agrocentrum.pl

Paweł Zegarowicz

Konsultant ds. żywienia
Województwo podlaskie: powiat: białostocki, grajewski, moniecki, sokólski.
Tel: +48 785 882 594
e-mail: p.zegarowicz@agrocentru.pl

Dawid Klimko

Konsultant ds. żywienia
Województwo podlaskie: powiaty: augustowski, sejneński, suwalski.
Województwo warmińsko-mazurskie: powiaty: gołdapski, olecki.
Tel.:  +48 601 561 620
E- mail: d.klimko@agrocentrum.pl

Artur Choiński

Konsultant ds. żywienia
Województwo podlaskie; powiat: łomżyński; gminy: Śniadowo, Łomża.
Województwo mazowieckie: powiat: ostrowski; gminy: Wąsewo, Stary Lubotyń, Ostrów Mazowiecka.
tel.: +48  785 882 593
e-mail: a.choinski@agrocentrum.pl

Rafał Kamil Truszkowski

Przedstawiciel Regionalny
Województwo podlaskie: powiat: bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki.
tel.: +48  885 853 094
e-mail: r.truszkowski@agrocentrum.pl

Jerzy Makowski

Przedstawiciel Regionalny
Województwo mazowieckie: powiat: ostrowski (bez gmin: Stary Lubotyń, Ostrów Mazowiecka, Wąsewo).
Województwo podlaskie: powiat: zambrowski
tel.: +48  691 754 274
e-mail: j.makowski@agrocentrum.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji